FANDOM


Witamy na Vigilante Police Villains PBF WikiEdit

Wiki stworzona na potrzeby forum PBF http://www.vpvcitylifepbf.aaf.pl/

LogoTematyka forumEdit

Od strony technicznej:

To nie jest forum SL, tylko typowe forum PBF z kostkami i Mistrzem Gry. Posiadamy własny system - nie trzeba znać żadnych seriali, książek, filmów, komiksów itd. Obowiązują Avki Realne, ale Mściciele i Przestępcy w przebraniach mają obrazki. Nie ma super mocy. Zamiast tego jest wysoce rozwinięta technologia. Każdy może zabłysnąć.. Dzięki specjalnemu systemowi kostek oraz możliwości zapisania się na Bogacza dłuższą historią postaci.
Stawiamy na realizm. Chcemy wczuć się w grę i urozmaicać ją, jak tylko się da. Między innymi służyć do tego będą "Wtyki MG".

Od strony fabularnej:

Rok 2250. Göteborg, Szwecja.W tych czasach technologia jest wysoce rozwinięta. Językiem urzędowym na świecie jest angielski i niemal każdy go zna. Przez niezwykłe odkrycia w dziedzinie technologii poziom i zagrożenie związane z przestępczością drastycznie wzrosły. Policja ma związane ręce prawem i osobami z wysokich stanowisk. Gdyby nie Mściciele, którzy działają ponad prawem w Göteborgu i wielu innych miastach na całym świecie rządziłyby gangi i najróżniejsi przestępcy. Jakby tego było mało w tej szwedzkiej metropolii powstała organizacja zwana Światło. Manipulują każdym na ich drodze i mają mroczne plany w stosunku nie tylko do Göteborga ale i całego świata. Nikt nie wie kim są, a policja nawet nie wierzy w ich istnienie. Jak będzie wyglądało życie w tej metropolii,czy Światło oraz Przestępcy zostaną bezkarni, a policja bezradna. Czy mieszkańcy będą w stanie opowiedzieć się po którejś stronie?

Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie oprócz Ciebie!

Ostatnia aktywnośćEdit

A87dfd06e38355b554196bacbefeee8d

Spider zaprasza na Ostrą Jazdę!

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.