FANDOM


Opis grup, a zarazem rodzajów postaci, którymi można być na forum. Dodatkowo znajdziecie tu też opisy rang.

Vigilante - MścicieleEdit

Vigilante

(c) xericho DeviantARTOpis Grupy

Stoją po stronie dobra. W ich mniemaniu policja ma skrępowane ruchy i nie jest wystarczająco skuteczna w zwalczaniu przestępczości. Robią to więc po swojemu. Są ponad prawem i nie wyjawiają swej tożsamości, gdyż policja oficjalnie nie przyjmuje ich pomocy, a i władze miasta póki co nie aprobują ich. Mimo to większość cywili, w których obronie stają, jest ich fanami i dopinguje tym tajemniczym osobom. Na co dzień są to jednak zwykli ludzie.. Może piekarz? Albo gazeciarz? Nigdy nie wiesz, kto prowadzi podwójne życie.
Póki co nie istnieje oficjalne ugrupowanie mścicieli. Działają na własną rękę, czasem tylko wymieniając się danymi i informacjami.

Spis Rang
- Mściciel [∞]
- Pomocnik [∞]

Policja - Stróże PrawaEdit

Policja

(c) sei-ten DeviantARTOpis Grupy

Prawowici stróże prawa i obrońcy mieszkańców miasta. Robią co w ich mocy, by zapanować nad chaosem, korupcją i całą przestępczością. Mimo to prawo i osobnicy z wysokich stanowisk krępują ich ruchy dość skutecznie. Ścigają i przestępców i mścicieli. Czasem jednak niektórzy nieoficjalnie korzystają z pomocy tych drugich. A może są skorumpowanymi glinami? W świecie, gdzie pieniądz i pozycja społeczna mają największe znaczenie dla większość, niewielu już pozostało wiernym ideałom.

Spis Rang
- Policjant/Policjantka [∞]
- Detektyw [∞]
- SWAT [∞]
- Kryminolog [∞]
- Komisarz [1] ~ Zostanie wybrany w trakcie gry, MG ma na niego silny wpływ
- Zastępca Komisarza [1] ~ Zostanie wybrany w trakcie gry

Villains - PrzestępcyEdit

Villians2

(c) alexander514 DeviantARTOpis Grupy

Jedni stoją po stronie prawa, a inni je łamią na najróżniejsze znane im sposoby. To właśnie przestępcy. Złodzieje, mordercy i masa inncyh osobników, którzy widzą świat po swojemu. Mają własne ambicje, plany i zachcianki. Każdy jest inny i co innego skłania go do tego, co robi. Wszystkich jednak łączy wspólna cecha.. Łamią prawo. I z obecnie dostępnym sprzętem nie brakuje im finezji ani elegancji w wykonywanej przez nich "robocie". Przezwiska, przebrania.. Bywają niekiedy sławniejsi od Mścicieli.

Spis Rang
- Przestępca [∞]
- Pomocnik [∞]

Mieszkańcy - CywileEdit

Mieszkancy

Unknown sourceOpis Grupy

W całym tym zamieszaniu nie wolno zapamiętać, że w mieście żyją jego mieszkańcy. Często nieświadomi wielu rzeczy i narażeni na atak lub niebezpieczeństwo. Mimo to niektórzy z nich potrafią dostosować się do panujących w mieście warunków. Opowiadają się po jednej ze stron, a także często stanowią istotny dla obu stron medalu punkt zwrotny w ich życiach. Jednak mimo wszystko nie da się ich opisać - cywile to cywile... każdy zupełnie inny i z zupełnie innymi przekonaniami, czy problemami.

Spis Rang
- Lekarz [∞]
- Informator [∞]
- Dziennikarz [∞]
- Prawnik [∞]
- Lokaj / Gosposia / Kamerdyner / itp. [∞] ~ Można nim zostać tylko u bogacza i przed założeniem takiej postaci należy najpierw znaleźć pracodawcę