FANDOM


Organizacja 7miu anonimowych i nikomu nieznanych osób. Są niczym lalkarze, a miasto i jego mieszkańcy to ich zabawki. Knują mroczne plany w stosunku do Göteborga, jak i całego świata.
The LightAVATAR

(c) Young Justice series

Wyznają zasadę "Cokolwiek się stanie, taki był plan". Nigdy nie wiesz, kiedy Światło ma na ciebie wpływ. Ci którzy poznają ich tożsamość, kończą martwi albo stają się ich sługusami. 

To konto i postać jest główną osią wydarzeń i historii forum na stan obecny. Dowiedzieć się kto jest w Świetle, co knują i jak pokrzyżować im plany. Mściciele i Przestępcy mają podobny cel, chociaż ci drudzy mogą im też dopingować. Niektórzy jednak mogą nie chcieć być manipulowani i również próbować zająć ich miejsce. Każdy na swój sposób z nimi walczy. A policja nie wierzy w ich istnienie.


Podwodny Kompleks Lilia (#1)Edit

Wydarzenie fabularne - pierwsze, które odbyło się na forum. Podczas uroczystości w Kompleksie Lilia , Światło po raz pierwszy się ujawniło i solidnie wybiło swą nazwę w pamięci mieszkańców miasta, ogromnym wybuchem i wielką liczbą ofiar. Jedyny ślad, jaki po sobie zostawili to tajemnicze nagranie, które policja próbuje odbadać, a także jeden z ich wykonawców, którego przesłuchuje policja.

Wybuch w Laboratorium Światła (#2)Edit

W tajnej placówce badawczej Światła doszło do eksplozji. Sprawa jest badana.

Znani członkowieEdit

Obecnie brak

Swiatlo

(c) Young Justice seriesInformacje i NowinkiEdit

- Gdy światło się kimś interesuje - wysyłają mu wiadomość na telefon i próbują zwerbować.

- ...